PAYPO - Kup teraz i zapłać do 30 dni

Darmowa dostawa z GLS po przelewie od 299 zł! Zawsze Darmowa wymiana! *

Ubrania
PL EN
PLN EUR

Częste pytania klientów - znajdź odpowiedź

ZAMÓWIENIA 

1. Jaki jest status mojego zamówienia?

Czas realizacji zamówienia wynosi od 3 do 6 dni roboczych, należy również doliczyć czas potrzebny na dostarczenie przesyłki przez kuriera (1-2 dni na terenie Polski). Kiedy przesyłka zostanie nadana, otrzymasz wiadomość mailową oraz sms z informacją o zmianie statusu oraz linkiem do śledzenia przesyłki. 

2. Kiedy moje zamówienie zostanie wysłane?

Twoje zamówienie zostanie wysłane od 3 do 6 dni roboczych od momentu jego złożenia. ( jeśli w opisie karty produktowej nie widnieje wydłużony czas realizacji , bądź preorder ) 

3. Co zrobić w przypadku kiedy otrzymałam/ em niezgodne zamówienie?

Gdy otrzymasz niezgodne zamówienie, wyślij wiadomość e-mail wraz ze zdjęciem produktu, który otrzymałaś na adres: kontakt@wyspamody.com. Niezwłocznie dokonamy wymiany na prawidłowy produkt/ rozmiar. 

4. Jak mogę skorzystać z darmowej wysyłki?

Darmowa dostawa obowiązuje dla wszystkich zamówień krajowych powyżej 299 zł , zawsze możesz również skorzystać z DARMOWEJ WYMIANY na inny produkt bądź rozmiar.  

5. Czy mogę połączyć zamówienia?

Niestety nie.  Nie mamy możliwości połączenia kilku zamówień w jedno.

6. Dlaczego moje zamówienie zostało anulowane?

Zamówienia anulowane są automatycznie przez system sklepu w przypadku nie odnotowania płatności za zamówienie. Jeżeli opłaciłaś zamówienie przelewem tradycyjnym - koniecznie poinformuj nas drogą mailową pod adresem kontakt@wyspamody.com o dokonaniu płatności. 

7. W jaki sposób mogę anulować swoje zamówienie?

W celu anulowania zamówienia prosimy o przesłanie takiej informacji na adres kontakt@wyspamody.com podając numer zamówienia oraz dane Klienta lub dzwoniąc na BOK pod nr 537941806

Wysłanie wiadomości poprzez Social Media nie gwarantuje anulowania zamówienia.

8. Jak mogę dokonać zmian w moim zamówieniu?

Jeśli Twoje zamówienie nie zostało jeszcze zrealizowane, skontaktuj po przez e-mail kontakt@wyspamody.com wyślij swoje dane na jakie zostało złożone zamówienie oraz nr zamówienia, prześlij produkt który chcesz wymienić oraz na jaki chcesz wymienić .

 

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW

1. Czy będzie dostępny jeszcze dany model?

Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji, gdy dany produkt nie jest dostępny, to zapisanie się na naszej stronie www.wyspamody.com na powiadomienie o produkcie. Otrzymasz wiadomość e-mail, jak tylko pojawi się on ponownie w sprzedaży.

2. Nie opłaciłam/ em Nie opłaciłam/em jeszcze swojego zamówienia. Gdzie znajdę link do płatności lub numer konta?

W mailu potwierdzającym złożenie zamówienia został do Ciebie wysłany nr konta bankowego z instrukcja jak dokonać opłaty za zamówienie, dodatkowo do godziny od złożenia zamówienia otrzymasz maila z linkiem do dokończenia płatności. 

 

INNE CZĘSTE PYTANIA 

1. Jak wybrać odpowiedni rozmiar?

Przy każdym produkcie dostępna jest tabela rozmiarów. Wymiary, które są podane w tabelach, są wymiarami mierzonymi na płasko, bez rozciągania i mogą różnić się +/- 2/3 cm. 

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj nasz krótki poradnik - Jak wybrać właściwy rozmiar?

2. Jeśli rozmiar okaże się nieodpowiedni?

Jeśli rozmiar okaże się nieodpowiedni, możesz odstąpić od umowy zakupu do 14 dni od dnia kiedy otrzymasz swoją przesyłkę, oraz zawsze możesz skozystać z DARMOWEJ WYMIANY info ( 

Wypełnij formularz zwrotu/wymiany i odeślij paczkę do nas.

3. W jaki sposób mogę odesłać paczkę ze zwrotem?

Wybór przewoźnika do odesłania zwrotu jest dowolny, może to być Poczta Polska lub firma kurierska.

Zalecamy wysyłanie przesyłek rejestrowanych. Pamiętaj o opłaceniu paczki, nie przyjmujemy paczek za pobraniem.

4. Czy moja paczka ze zwrotem już dotarła?

Jeśli zwrot został przez nas przyjęty, to otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem przyjęcia zwrotu.

5. Jak długo będę czekać na zwrot pieniędzy?

Zwrotu środków dokonujemy w ciągu 14 dni. Forma zwrotu środków jest zależna od metody płatności bądź poprawności nr konta zamieszonego na formularzu zwrotu.  STATUS ZWROTU WYGODNIE ZNAJDZIESZ W PANELU KLIENTA - ZAKŁADKA ZWROTY 

6. Kto pokrywa koszty zwrotu?

Koszty zwrotu pokrywa Kupujący.

7. Jak mogę złożyć reklamację?

W przypadku odebrania paczki z uszkodzonym towarem , koniecznie niezwłocznie wyślij do nas zdjęcia uszodzenia mailowo - kontakt@wyspamody.com

Po odebraniu twoje zgłoszenia odeslij towar na adres magazynu zwrotu wyspa mody 

8. Ile czasu zajmuje rozpatrzenie reklamacji?

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przez nas paczki. O decyzji reklamacyjnej poinformujemy Cię mailowo.